DUBROVAČKI RONIOCI IZVADILI KLUPE IZ PODMORJA PORPORELE
Na inicijativu TZ grada Dubrovnika danas , subota 4. srpnja, članovi Ronilački kluba Dubrovnik i Dubrovački vatrogasci izvadili su potopljene klupe iz podmorja Porporele.
Naime tijekom zime i uslijed jakih nevremena , klupe su se našle u moru. TZ grada Dubrovnika financirala je postavljanje novih klupa, a vrijedni ronioci i vatrogasci izvadili su danas potopljene klupe kako bi i taj bio podmorja oko Grada bio besprijekorno čist.