DUBROVNIK NA SAJMU
Sajam turizma "KOTFA"- The 30th Korea Travel Fair održava sa po 30-i put u glavnom gradu Južne Koreje Seulu.
TZ grada Dubrovnika po prvi put nastupa na ovom sajmu, zajedno s TZ Dubrovačko-neretvanske županije. Sajam se održava od 11.06. do 14.06. u jednoj od seoulskih najpoznatijih četvrti, zvanoj "Gangham" koja je ujedno veliki business, financijski i trgovinski najvažniji centar Seula. Na sajmu osim Hrvatske od Europskih zemalja sudjeluju i Turska, Mađarska, Slovačka, Grčka, Rusija te mnoge Azijske zemlje, kao i Amerika i Australija. Očekuje se 120 000 posjetitelja, na 500 izlagača iz 60 zemalja. U korejskom časopisu "Travel News" objavljen je veliki članak o Dubrovniku.