ZAGRIJAVANJE UZ ŽELJKA BEBEKA NA STRADUNU
„Svi marš na ples", pjevao je između ostalog Bebek, pa su se okupljeni Dubrovčani rasplesali, što zbog dobre muzike, što zbog niskih temperatura.
Ni jaka bura nije omela Željka Bebeka da nastupi na Stradunu, a ni Dubrovčane i njihove goste da pjevaju uz njegove hitove. Zagrijavanje za najluđu noć u godini je najprije počelo uz dubrovački rock bend „DaRiva", a nastavilo se uz legendarnog Željka Bebeka.