Sajam cvijeća na pošti Lapad
PRODAJA IZVRSNA - GRAD ĆE PROCVJETATI!
Na trgu pokraj Pošte Lapad do 16 sati danas, traje prvi Sajam i prigodna prodaja cvijeća koji je u okviru projekta "Volim Hrvatsku , Volim Dubrovnik" organizirala TZ grada Dubrovnika. Bilo je tijekom cijelog dana živo, kupovale su se sadnice trajnica i ljetnica, a sve kako bi ususret turističkoj sezoni sugrađani što ljepše uredili balkone, đardine i okućnice U prodaji sudjeluju tvrtke Centar za rehabilitaciju Josipovac i OPG Simatović iz Župe dubrovačke, Vrtlar d.o.o. - Dubrovnik, OPG Meštrić - Bjelovar, OPG Valent - Varaždin i OPG Mesarić - Mali Bukovec.
Sljedeći sajam cvijeća održat će se već iduće subote, 23. travnja uz Dan planete Zemlje, u parku Luja Šoletića u Gružu.