>
  • Vijesti
Sajam cvijeća na pošti Lapad
Datum od:
16.04.2016
PRODAJA IZVRSNA - GRAD ĆE PROCVJETATI!
Sajam cvijeća na pošti Lapad
20160416_101034_resized 20160416_101045_resized 20160416_101209_resized 20160416_101244_resized 20160416_101309_resized 20160416_101335_resized
Na trgu pokraj Pošte Lapad do 16 sati danas, traje prvi Sajam i prigodna prodaja cvijeća koji je u okviru projekta "Volim Hrvatsku , Volim Dubrovnik" organizirala TZ grada Dubrovnika. Bilo je tijekom cijelog dana živo, kupovale su se sadnice trajnica i ljetnica, a sve kako bi ususret turističkoj sezoni sugrađani što ljepše uredili balkone, đardine i okućnice U prodaji sudjeluju tvrtke Centar za rehabilitaciju Josipovac i OPG Simatović iz Župe dubrovačke, Vrtlar d.o.o. - Dubrovnik, OPG Meštrić - Bjelovar, OPG Valent - Varaždin i OPG Mesarić - Mali Bukovec.

Sljedeći sajam cvijeća održat će se već iduće subote, 23. travnja uz Dan planete Zemlje, u parku Luja Šoletića u Gružu.

Pozdrav dragi posjetitelju!

Ocjeni svoj boravak u Dubrovniku.

Započni anketu
Knez2