>
  • Vijesti
DOČEK NOVE GODINE NA STRADUNU!
Datum od:
02.01.2015
Uz fantastični vatromet, valcer i Tonija Cetinskog Dubrovčani su unatoč niskim temperaturama na Stradunu dočekali Novu 2015. godinu.
DOČEK NOVE GODINE NA STRADUNU!
Gradonačelnik Andro Vlahušić šampanjcem je nazdravio i svima poželio sretnu i uspješnu novu godinu. U novogodišnjoj noći Dubrovčane i njihove goste osim Tonija Cetinskog, zabavljali su grupa Silente i Petar Dragojević s bendom.

Pozdrav dragi posjetitelju!

Ocjeni svoj boravak u Dubrovniku.

Započni anketu
Knez2