DOČEK NOVE GODINE NA STRADUNU!
Uz fantastični vatromet, valcer i Tonija Cetinskog Dubrovčani su unatoč niskim temperaturama na Stradunu dočekali Novu 2015. godinu.
Gradonačelnik Andro Vlahušić šampanjcem je nazdravio i svima poželio sretnu i uspješnu novu godinu. U novogodišnjoj noći Dubrovčane i njihove goste osim Tonija Cetinskog, zabavljali su grupa Silente i Petar Dragojević s bendom.