Na konferenciji za medije koja se u utorak, 2.lipnja 2015. održala u prostoru Turističke zajednice grada Dubrovnika, a koju su vodili Romana Vlašić, direktorica Turističke zajednice grada Dubrovnika i Andro Vlahušić, gradonačelnik Dubrovnika, jedna od glavnih tema bili su odlični turistički rezultati Dubrovnika u prvih pet mjeseci ove godine.