>
  • Vijesti
Posjet albanskog Veleposlanika uredu Turističke zajednice grada Dubrovnika
Datum od:
01.02.2016
Posjet albanskog Veleposlanika uredu Turističke zajednice grada Dubrovnika
Danas je u uredu Turističke zajednice grada Dubrovnika održan sastanak direktorice Turističke zajednice grada Dubrovnika, Romane Vlašić i Veleposlanika Albanije, Ilira Melo i počasanog konzula Albanije u Dubrovniku, Ivana Đurašića. Cilj sastanka bio je poticanje suradnje između Dubrovnika i Albanije. Za vrijeme sastanka, dogovoren je posjet dubrovačkih turističkih djelatnika Albaniji, kao i prezentacija turističke ponude Dubrovnika i poslovna radionica dubrovačkih i albanskih turističkih agencija, koja će se održati krajem mjeseca ožujka.

Pozdrav dragi posjetitelju!

Ocjeni svoj boravak u Dubrovniku.

Započni anketu
Knez2